BalanceOil Orange Lemon Mint, 100 ml

BalanceOil je velmi kvalitní směs obsahující rybí olej, bohatá na omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), polyfenoly olivového oleje a Vitamin D3, které chrání buňky před korozí (oxidací) a upravují poměr omega-6 a omega-3 mastných kyselin ve vašem těle, podporují správnou funkci mozku, srdce a imunitního systému.

Obsah:100 ml

Doplněk stravy

Hlavní výhody

 • Přirozená funkce mozku
 • Dobrý pro vaše srdce
 • Dobrý pro váš imunitní systém
 • Ideální na cesty
 • Zvyšuje množství EPA a DHA v těle bezpečným a efektivním způsobem
 • Pomáhá upravovat rovnováhu omega-6 / omega-3 do normálního poměru
 • Zvyšuje hladiny polyfenolu ve vašem těle a chrání lipidy v krvi před oxidačním stresem
 • Podporuje přirozenou funkci očí, hladiny triglyceridů v krvi, normální krevní tlak, normální hladiny vápníku v krvi, zdravý vývoj kostí, fungování svalů, zdravý vývoj zubů a dělení buněk.
 • Další informace
 • Složení produktu
 • Návod k použití
 • Ke stažení
 • Videa
Další informace

PŘIROZENÁ FUNKCE MOZKU

EPA a DHA prokázaly zdravotní účinky pro udržení přirozené funkce mozku1. U těhotných žen přispívá DHA k přirozenému vývoji mozku plodu a kojených dětí1. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité pro nás i další generaci.

DOBRÝ PRO VAŠE SRDCE

EPA a DHA prokázaly zdravotní účinky pro zdravé srdce. Přispívají k přirozené funkci našeho srdce2.

DOBRÝ PRO VÁŠ IMUNITNÍ SYSTÉM

BalanceOil obsahuje vitamín D, životně důležitý pro imunitní systém, protože přispívá k jeho přirozené funkci3.

RYBÍ OLEJ

Rybí oleje, které používáme (od výrobce LYSI z Islandu), pocházejí především z krátce žijících, drobných pelagických ryb jako sardinky, ančovičky a makrely, ale pro jejich výrobu nepožadujeme žádný specifický druh ryb. Rozhodujícím faktorem je profil mastných kyselin, který účinně optimalizuje poměr mastných kyselin omega-6 a -3 v těle do 120 dnů.

Náš rybí olej pochází z celých a nezpracovaných ryb. Olej prochází rafinačním procesem, při kterém jsou odstraněny látky znečišťující životní prostředí. Rybí oleje používané v produktech Balance mají přísnou specifikaci pro EPA a DHA a jejich certifikace dokládá nulový obsah těžkých kovů a jiných toxinů. Společnost Lysi, výrobce BalanceOil, splňuje všechny regulační požadavky na výrobu a dodržuje GMP (Good Manufacturing Practices – vyhovující výrobní postupy) pro potravinářské a farmaceutické výrobky.

OLIVOVÝ OLEJ

BalanceOil obsahuje speciální, za studena lisovaný extra panenský olivový olej, který byl speciálně vybrán pro svůj vysoký obsah polyfenolů (nad 350 mg/kg)5. Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha příznivými účinky. Chrání BalanceOil v láhvi a, což je stejně důležité, ve vašem těle. Naše výrobky neobsahují GMO (tzn. geneticky modifikované organismy).

RYBÍ A OLIVOVÝ OLEJ / SYNERGIE = VÝSLEDKY

Moderní zpracovaná strava obsahuje nadměrné množství omega-6 mastných kyselin a nedostatek omega-3 mastných kyselin. Naši vědci vytvořili BalanceOil tak, aby zkombinovali omega-3 s přesným množstvím správných polyfenolů ‒ synergická kombinace, která přináší úžasné výsledky.

DŮKAZ ROVNOVÁHY DO 120 DNÍ

Naše certifikované laboratoře byly pověřeny analýzou výsledků testování na přítomnost jedenácti mastných kyselin v krvi metodou suché krevní kapky, takže naše databáze je celosvětově největší svého druhu. Průměrný poměr omega-6:3 u lidí neužívajících žádný potravinový doplněk s kyselinou omega-3 je 12:1 pro severní Evropu, 15:1 pro celou Evropu a 25:1 pro USA. Po užívání přípravku BalanceOil+ po dobu 120 dnů klesne průměrný poměr u většiny osob pod 3:1.


KVALITA

Zinzino schvaluje pouze dodavatele surovin a výrobce hotových výrobků, kteří pracují v souladu s pravidly stanovenými v našem systému zabezpečení jakosti. Abychom naše dodavatele schválili, musejí doložit, že mají vyhovující systém zabezpečení kvality, a zajistit, aby se služby, které poskytují, řídily klasifikacemi, jako jsou certifikace GMP a ISO.

Náš výrobce rybího oleje, společnost LYSI, má certifikovaný systém kvality, který splňuje požadavky normy ISO 9001, GMP/API a BRC Global standard (globální standard) pro bezpečnost potravin. Společnost LYSI je také členem Friends of the Sea (Přátelé moře) pro udržitelný rybolov. Naše továrna Faun Pharma je držitelem certifikátu ISO 9001.

IDEÁLNÍ NA CESTY

Tobolky BalanceOil jsou ideální na cesty. Díky nim snadno udržíte svůj organismus v rovnováze i mimo klid domova. Cestujete pouze s příručním zavazadlem? Vyjměte potřebný počet tobolek a vložte je do malého plastového sáčku. Dávkování je snadné, protože každá tobolka obsahuje 1 ml BalanceOil.

Složení produktu

Složení:

Rybí olej (z ančoviček, makrel, sardinek) lisovaný za studena

olivový olej

smíšené tokoferoly (antioxidanty)

pomerančovo-citronově mentolová příchuť

vitamín D3 (cholekalciferol)

Návod k použití

DOPORUČENÉ UŽÍVÁNÍ:

0,15 ml BalanceOil × kilogram tělesné hmotnosti. Upravte dávku podle tělesné hmotnosti. Dospělí s tělesnou hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s tělesnou hmotností 80 kg: 12 ml denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

SKLADOVÁNÍ:

Neotevřené lahvičky skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené lahvičky skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Olej se může zakalit při teplotách nižších než 4 °C v důsledku tuhnutí olivového oleje. Olej se při pokojové teplotě vyčistí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ:

Doplňky stravy nenahrazují vyváženou a pestrou stravu. Pokud užíváte léky na ředění krve, poraďte se před použitím přípravku BalanceOil se svým lékařem.


Videa

Používáme cookies, abychom vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce pro vaše pohodlí. Pro pokračování v prohlížení webu prosíme o potvrzení souhlasu.