Viva, samples

Viva+ je zcela přírodní výživový doplněk, který byl vyvinut pro úlevu od stresu, zlepšení nálady a posílení pocitu životní pohody. Podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání.

Viva+ je kombinací extraktu affron®, standardizovaného a patentovaného výtažku z pestíků čistého šafránu (Crocus sativus L) prvotřídní kvality ze Španělska, komplexu vitamínů B z pohanky, hořčíku z mořské vody, jódu a vitamínu C z aceroly.

Obsah: 60 tablet, čistá hmotnost 18 g

Doplněk stravy


Hlavní přínosy

 • Zahalí vás luxusním pohodlím, nechá odplavit občasný stres a pomůže vám cítit se odpočatě.
 • Podporuje vydatnost spánku, a umožní vám přirozeně hlubší spánek
 • Pomáhá obnovit duševní bdělost při pocitech ospalosti či únavy, zlepšuje koncentraci a paměť pro získání lepší schopnosti učit se a jasně uvažovat
 • Obsahuje vitamín C a hořčík, které přispívají k úlevě od mentální únavy a vyčerpání
 • Obsahuje vitamín C, který pomáhá podporovat pozitivní náladu
 • Obsahuje jód, hořčík a vitamín C, které podporují normální úroveň duševní výkonnosti
 • Obsahuje jód a hořčík, které podporují normální kognitivní funkce
 • Dokonale přírodní složky, schváleno organizací THE VEGAN SOCIETY
 • Další informace
 • Složení produktu
 • Návod k použití
 • Ke stažení
 • Videa
Další informace

MOZEK A NÁLADA

Chemie mozku je velmi složitá, závisí na mnoha živinách, aby optimálně fungovala, a je citlivá na metabolickou nerovnováhu. V takovém případě se může objevit mnoho příznaků. Neurony spolu komunikují pomocí řady chemických poslů zvaných neurotransmitery; a tato komunikace společně s růstem a přežitím samotného neuronu je modulována lokálně působícími proteiny, jako je neurotrofní faktor odvozený z mozku (BDNF). Změny hladin a vychytávání neurotransmiterů byly zjištěny v podmínkách, jako je stres a změna nálady, což vede k vývoji léků, které manipulují s hladinami neurotransmiterů. Skutečnost, že tyto léky fungují pomalu a jsou relativně neúčinné, vede k dalším cestám výzkumu a v poslední době bylo zjištěno, že změny v BDNF a souvisejících faktorech mohou být stejně důležité nebo důležitější. Bylo prokázáno, že bioaktivy v šafránu

posilují neurotransmitery i BDNF.

VIVA - EXTRAKT ZE ŠAFRÁNU KOMBINOVANÝ S VITAMÍNY PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINKY

Viva je přírodní doplněk stravy, který kombinuje affron®, extrakt čistých blizen šafránu prvotřídní kvality (Crocus sativus L) ze Španělska, pěti vitamínů B, jodu a vitamínu C. Všechny složky prospívají našemu všeobecnému pocitu pohodlí a společně vytvářejí jemnou, ale silnou kombinaci, která by mohla zlepšit váš život několika způsoby.

ŠAFRÁN

Šafrán je jedním z nejdražších koření na světě, protože většina sklizně a zpracování se provádí ručně. Šafrán musí být před použitím předběžně ošetřen teplem nebo zářením kvůli přítomnosti mikroorganismů, včetně patogenů, jako je E. coli. Tato ošetření snižují mikrobiální kontaminaci, ale také snižují obsah bioaktivních složek a kvalitu produktu.

AFFRON® NOVÁ GENERACE EXTRAKTU ZE ŠAFRÁNU

Proces začíná nejkvalitnějšími španělskými bliznami šafránu. affron® je extrahován pomocí proprietárního high-tech procesu, který eliminuje mikrobiologickou kontaminaci a zlepšuje profil bioaktivních složek.

affron® je standardizován na bioaktivní sloučeninu Lepticrosalides® (Lopresti & Drummond, 2016) pomocí vysoce účinné kapalinové chromatografie (HPLC), což je proces, ve kterém je identifikována a kvantifikována každá bioaktivní látka. affron® je geneticky 100% DNA certifikovaná jako Crocus sativus L.

KLINICKÉ TESTY

affron® byl prokázán v 6 klinických studiích jako účinný a bezpečný bez vedlejších účinků při konzumaci v doporučených dávkách. Tyto výsledky jsou potvrzením důkazů, které jsou založeny na klinickém hodnocení šafránu a dalších odkazech uvedených ve vědecké literatuře.

Složení produktu

Složení:

Objemová činidla (beta-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza), šafránový extrakt (Crocus sativus L)*, protispékavá činidla (trikalciumfosfát, hořečnaté soli mastných kyselin), vitamín C, kyselina listová, niacin, kyselina pantothenová, vitamín B12, draslík jód, biotin.


* affron® ‒ patentovaný extrakt.


Návod k použití

Návod k použití

DOPORUČENÉ DENNÍ DÁVKY

Pro dospělé a děti od 4 let. Užívejte 1-8 tablety denně. Nepřekračujte denní dávku.


UPOZORNĚNÍ

Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Pokud se snažíte otěhotnět, jste těhotná, kojíte, užíváte jakékoli léky nebo máte zdravotní problémy a omezení, před použitím se poraďte se svým lékařem.


SKLADOVÁNÍ

V suchu a při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladovatelnost v neotevřeném balení je 3 roky.

Videa

Používáme cookies, abychom vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce pro vaše pohodlí. Pro pokračování v prohlížení webu prosíme o potvrzení souhlasu.