LeanShake, portion pack

Nápoj LeanShake od společnosti Zinzino je vynikající a výživná náhrada jídla pro ty, kteří chtějí zhubnout. Jeho užívání vede ke ztrátě tuku a tvorbě svalové hmoty a zároveňvyrovnává váš mikrobiom, což přispívá ke zdraví střev.

Nápoj LeanShake je bohatý na bílkoviny a vlákninu a obsahuje vitaminy, minerály a řadu dalších živin. Neobsahuje lepek ani sóju, má velmi nízký glykemický index / glykemické zatížení a obsahuje pouze přírodní příchutě.


Obsah: 16 x 30 g (Portion Packs)

Příchutě: Čokoláda, jahoda, vanilka, lesní plody

Hlavní přínosy

 • Zhubněte
 • Naberte svaly
 • Dosáhněte rovnováhy ve střevech
 • Vegetariánský
 • Velmi nízký glykemický index / glykemické zatížení
 • Vysoký obsah proteinů díky izolátu hrachového proteinu a ovesnému protein
 • S vysokým obsahem vlákniny5se směsí ZinoBiotic Fiber Blend
 • 223 kcal na porci
 • Obsahuje špenát a kapustu
 • Sladidla a příchuti z přírodních zdrojů
 • Bez lepku
 • Zdroj 25 vitamínů a minerálů
 • Další informace
 • Složení produktu
 • Návod k použití
 • Ke stažení
 • Videa
 • Příchuť
Další informace

Kvalita + synergie = výsledky

LeanShake je připravený z nejlepších dostupných bílkovin, vlákniny, mastných kyselin, vitamínů a minerálů, aby poskytoval optimální účinky při hubnutí a sportu.


Zhubněte

LeanShake je produkt sloužící jako náhrada jídla, který je speciálně navržen tak, aby nahradil jedno nebo více jídel denně za účelem ztráty nebo udržení hmotnosti. Je to výživné jídlo připravené z nejlepších dostupných ingrediencí; vysoce kvalitních bílkovin, pěti druhů dietní vlákniny, různých mastných kyselin a 25 různých vitamínů a minerálů. Poskytuje vám veškerou výživu, kterou vaše tělo potřebuje, přestože obsahuje méně kalorií než vaše běžné jídlo.

Naberte svaly

Proteiny přispívají k růstu svalové hmoty během tréninku. LeanShake je tvořen z nejlepších dostupných proteinů na trhu. Několik minerálů a také některé z vitamínů jsou předmětem zdravotních tvrzení souvisejících s normální funkcí svalů. LeanShake lze také konzumovat jako doplňkové jídlo před nebo po cvičení.

Dosáhněte rovnováhy ve střevech

Dietní vlákniny v Leanshake jsou stejné jako v ZinoBiotic a stimulují růst prospěšných bakterií ve všech částech tlustého střeva. Prospěšné bakterie potřebují dietní vlákninu jako jídlo, aby zůstaly zdravé a počtem převážily méně žádoucí bakterie. Dobré bakterie přispívají k mnoha důležitým tělesným funkcím, jako je fermentace nestrávených potravin, produkce vitamínů a rozvoj našeho imunitního systému. Zdravé střevo je nezbytné pro zdravé tělo.


Složení produktu

Složení:

Složení vanilkové příchutě: Izolát organické bílkoviny hrachu, ovesná bílkovina, prášek z kokosových palem, světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (vanilka), lněný olej, špenátový prášek, kapustový prášek, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta glukany z ovesných otrub, inulin, prášek quinoa, medový prášek, xanthanová guma, ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, acetát retinolu, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid).


Složení příchutě: lesních plodů: Izolát organické bílkoviny hrachu, ovesná bílkovina, prášek z kokosových palem, světlicový olej z kokosových vláken, mineralizační škrob, přírodní aroma (jahoda a malina), lněný olej, špenátový prášek, kapustový prášek, citrát draselný, fosforečnan vápenatý, fosforečnan draselný, citrát sodný, magnesium citrát, pyrofosfát železitý, síran manganatý, síran zinečnatý, síran měďnatý, jodid draselný, selenit sodný, chlorid chromitý, molybdenan sodný, MCT olej, psylliový prášek, beta glukany z ovesných otrub, inulin, prášek quinoa, medový prášek, xanthanová guma, prášek červené řepy (barvivo) ananasový extrakt v prášku (bromelain), papayový extrakt v prášku (papain), kyselina askorbová, nikotinamid, TCP (tokoferol), calcium panthotenát, ribfloavin, thiamin, pyridoxin hydrochlorid, acetát retinolu, kyselina listová, biotin, cholecalciferol, cyanocobalamin, trifosforečnan vápenatý, prášek z červené řepy (barvivo), sladidlo (steviol-glykosid)

Návod k použití

Návod k použití

Pokyny: Před otevřením krabičku několikrát jemně protřepejte. Smíchejte 60 g (2 lžičky) prášku s 2‒2,5 dl vody nebo 30 g prášku s 2,5 dl mléka nebo mandlového mléka a několik sekund protřepejte v šejkru. Pochutnejte si.


Pro redukci hmotnosti: Nahraďte dvě jídla denně LeanShake a jezte jedno výživné a vyvážené jídlo.


Pro vyváženou výživu a udržování hmotnosti: Nahraďte jedno jídlo denně LeanShake a jezte dvě výživná vyvážená jídla. To přispěje k udržení hmotnosti po úbytku váhy. Tento produkt by měl být součástí energeticky omezené stravy spolu se zdravou výživou a pravidelně fyzickou aktivitou. Je důležitý dostatečný příjem tekutin. Je důležité dodržovat dané pokyny.


Upozornění: Před použitím tohoto produktu nebo jakéhokoli programu pro regulaci hmotnosti je vhodné poradit se s lékařem. Tento produkt by neměly používat děti mladší čtyř let nebo těhotné či kojící ženy ani osoby s poruchami příjmu potravy. Osoby se zdravotními problémy a omezeními by neměly tento produkt používat bez konzultace s lékařem.

Videa
Příchuť

Čokoládová

Jahodová

Vanilková

Lesní ovoce

Používáme cookies, abychom vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce pro vaše pohodlí. Pro pokračování v prohlížení webu prosíme o potvrzení souhlasu.